Akademik Geleceğiniz Vita Akademik Danışmanlık Hizmetleri’ne Emanet

Akademik Geleceğiniz Vita Akademik Danışmanlık Hizmetleri’ne Emanet

9 Kasım 2019 Ulusal Tez Merkezi 0

Geleceğinizi planlarken profesyonel bir ekipten yardım almak ister misiniz? Üstelik yapılan tüm akademik çalışmalar firma tarafından güvence altına alınıyor. Vita Akademik Danışmanlık Hizmetleri sayesinde akademik kariyerinize adım atın.


Noter Onaylı Taahhüt İle Kendinizi Güvende Hissedin


Yaptıracağınız çalışma için noter onaylı bir taahhütname hazırlanıyor ve her bir müşteri kendini güvende hissediyor. Kurum ile yapılacak olan anlaşma gereği çift taraflı taleplerin belirtildiği taahhütname sayesinde akademik tez yazdırma hiç olmadığı kadar güven veriyor.
Tek yapmanız gereken akademik çalışmalarınız ile ilgili belirli bilgileri sunmak.
Hangi ilde olduğunuzu belirtmeli,
Çalışmanızın kaç sayfa olacağını söylemeli,
Tez önerinizi iletmeli,
Beklentide bulunduğunuz detayları ulaştırmalısınız.
Alanında uzman akademisyenler bünyesinde hazırlanan çalışmalarınız, editörler tarafından kapsamlı bir şekilde inceleniyor ve sizlere ulaştırılıyor.


%20’nin Altında İntihal Oranı İle Başarı Sağlayın


Söz konusu doktora tez yazdırma olduğunda hem YÖK hem de üniversiteler için en önemli parametrelerden biri intihaldir. İntihal oranının belirli bir sınırın altında olması, çalışmanın özgünlüğü için önemli bir konudur.
Vita Akademik Danışmanlık Hizmetleri sayesinde %20’nin altında intihal oranları ile çalışmanın geçerliliğinin sağlanması, sizin adınıza önemli bir avantaj oluşturuyor.


Onay Alınamayan Tezlerde Para İadesi Garantisi


Yüksek lisans tez yazdırma hizmetini alan müşteriler için intihal ve onay garantisi sunuluyor. Tezlerde intihal ve savunma aşamalarında sorun yaşayan müşterilerin mutlaka düzeltmeleri yapılıyor. Tez kapsamında yapılan düzeltmeler de bir işe yaramazsa, kurum para iadesi yapma garantisi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?